Андрій Арнаутов

один із найвидатніших українських джазменів, музикант і композитор, віртуозний джазовий контрабасист. За кордоном його знають як Andrew Valentine. 

Закінчив джазовий факультет Державного училища імені Гнєсіних. Після переїзду до США продовжив освіту в одному з найпрестижніших музичних навчальних закладів — у коледжі Берклі (Bеrklee College of Music) у Бостоні.

У США багато виступав зі світовими зірками джазу, зокрема, з легендарними саксофоністом Archie Shepp та гітаристом Charlie Byrd, скрипалем Vasser Clemens, відомими джазменами — трубачем Roy Hargrove, вібрафоністом Victor Mendosa та багатьма іншими музикантами.

Довгий час співпрацював з трубачем Томом Брауном (Tom Browne), виступав як сайдмен з такими легендами джазу, як Archie Shepp, Charlie Bird, Bobby Sinabria, Chris Washburn, Menny Duran, Jimmy Lowels, Hank Jones.

Також свого часу виступав з кубинською групою «Buenavista Social Club» та викладав музику на Ямайці, де співпрацював з головою «Інституту Боба Марлі» Естором Блеком (Astor Black) у створенні музичної програми.

В Україні Андрій Арнаутов довгий час працює у складі «Київ Арт Ансамблю», останнім часом працює із вокалісткою з Камеруну Kemme Marileine і грає з власним тріо.