XІХ-й міжнародний фестиваль «VINNYTSIA JAZZFEST-2015» відбудеться 19-20 вересня

Прохолодний вітер осені вгамовує нас після літньої спеки. Найбільш лірична пора скоро вступить у свої права.

А разом із осінню, мелодійний та завжди свіжий джаз знову зазвучить не лише в поривах вітру, але й, після невеличкої перерви, на традиційній сцені Вінницького джазового фестивалю у залі ТРК «Вінтера». Свято джазової музики вже скоро! 19-20 вересня у Вінниці звучатиме заворожливий джаз!
Минулого року в зв’язку з важкою ситуацією у країні, фестиваль було перенесено. Проте, зважаючи на багату фестивальну історію і безперервність у часі (адже починаючи з 1996 року і, в будь-яких економічних ситуаціях, організатори знаходили можливість для знайомства з кращими зразками джазового мистецтва із різних куточків світу), Міжнародні дні джазової музики у Вінниці вирішено було провести цьогоріч.

Вже відома програма «VINNYTSIA JAZZFEST-2015» і вона, як завжди, надзвичайно різноманітна та цікава. На любителів джазу чекатимуть приємні творчі новинки та нові зіркові зустрічі з кращими музикантами Швеції, Естонії, Литви, Австрії, Німеччини, Вірменії та США. А розпочинатимуть та завершуватимуть фестивальні виступи зірки України! Всього шість концертів у перший день фестивалю та три у другий. А перед ними джазуватимуть просто неба на площі Театральній, тут виступлять переможці Всеукраїнського конкурсу молодих джазових виконавців.

На фестивалі ви почуєте джазові стандарти від Оксани Славної та вінницького квінтету, чисто скандинавський саксофонний квартет, естонське джаз-рокове тріо, найкрутіший джаз-бенд Литви, акустичний дует з Австрії, неймовірних німців з феєрверком джаз-фанку, вірменську музику у суміші з джазом та world-musicвід AuthenticLightOrchestra, оригінальний джаз просто з серця Америки та, на завершення – десяток українських красунь, що вміло імпровізують – київський колектив FreedomJazz.

Цьогоріч суттєво посприяли організаторам у фінансуванні музичного свята посольства та культурні інституції низки європейських країн. Саме завдяки їх підтримці на вінничан чекатимуть ліричні та запальні мелодії світового джазу. ......

Вже скоро квитки на всі концерти фестивалю можна буде придбати у касі концертної зали «Райдуга». Ціни на фестивальні концерти в цей непростий час організаторам вдалось втримати на рівні позаминулого року, тож загальна вартість повного комплекту запрошень складатиме лише 250 грн. Початок роботи інформаційного центру фестивалю заплановано з 28 серпня. Квитки надійдуть у продаж з 1 вересня.

Запрошуємо насолодитись джазом від світових зірок!