Зірки світового джазу завітали до Вінниці (Фото)

Вчора місто жило у ритмі імпровизацій. Осінній VinnytsiaJAZZfest вразив жителів та гостей міста легендарними іменами, виступами найвідоміших джаз-бендів світу.

величезною кількістю сюрпризів і навіть світовими прем’єрами.

На ХХІ міжнародному джазовому фестивалі презентували все шалене жанрове розмаїття сучасного джазу. Неможливо було відірвати погляд від музики виключно найвищого ґатунку. Присутні насолоджувались професійним живим звуком 8 найбільш відомих та оригінальних джазових колективів з різних куточків світу.

Розпочали фестиваль чарівні звуки бандури, віртуозна гітара, заворожливі ритми перкусії, приголомшливої глибини голос вокалістки Олени Гончаренко… Легка, приємна, таємнича і така особливо-манлива музика «KoloYolo» – це суцільна імпровізація, магія та політ за межі – себе і Всесвіту! Унікальний всеукраїнський музичний проект «KoloYolo» довів що етно і джаз – не просто сумісні, а ніби створені один для одного.

Насолоджувалися й віртуозними сюрпризи від джазових світил Європи. Почувши Тріо Володимира Тарасова, глядачі переконались, що у світі не існує звуків, які були б непідвладні цим майстрам імпровізацій. Кожна композиція тріо (Володимир Тарасов (ударні, перкусія), Людас Моцкунас (кларнет, саксофон), Євгеніюс Каневічюс (бас, електроніка) – унікальна.