Джазові анонси. Голоси з Чорного континенту

Це вперше на Вінницький джазовий фест завітають гості з Південно-Африканської Республіки, країни, яка два роки тому приймала Чемпіонат світу з футболу. Саме на відкритті футбольного свята співала ця рухлива та запальна акапельна четвірка – Soweto Entsha.

 

 


Всього шість років тому у четвірки хлопчаків з околиці Йоханезбургу було велике бажання втекти від бідності, безробіття, насильства, злочинності і нудьги завдяки співам і ніяких перспектив стати зірками. Щонеділі вони співали госпел у школі та у церкві. Вони співали у маленькому ресторанчику, використовуючи лише свої голосові зв’язки та пальцями клацаючи ритм, коли їх побачив французький продюсер. З тих пір вони відточили свої співацькі та хореографічні навички, збільшили репертуар та отримали назву Entsha Soweto (Ентша Соуето). Але вони залишились тими самими щирими та чарівними хлопцями з околиць Південно-західного селища столиці ПАР (South Western Townships = Soweto, Entsha  з зулуської значить «новий»).

 

 

Отже, «Соуето Ентша» це Луазі Зулу, Морган Ньобо, Зензеле Мтетва Думісані та Збусісо Ксаба. Вони майстерно поєднують західні поп-елементи чоловічої традиційної вокальної гармонії, сучасне R&B та хвилюючий дух племінних культур. Їх сповнена душі музика причаровує глибиною, теплотою та щирістю. Своєю енергією вони вмить заряджають зал, заворожуючи слухача чітким ритмом. Вони співають про любов до рідної Африки і від їх притягальних мелодій, захоплює дух!

 

Квиток на другий концерт другого фестивального дня (початок о 18.30) коштує 30 гривень.
Замовити квиток можна за телефоном 69-00-25.